+ graphic

blend ~ Christmas with Miley Cyrus

31. prosince 2012 v 16:29 | leyla
Ahojte :P Tak jak se připravujete na Silvestra? Já jsem udělala takový blend/koláž s Miley Cyrus =) Její fotky z Vánoc jsou fakt krásný, tak jsem neodala a něco jsem z toho vytvořila =) Doufám, že se Vám líbí.

Christmas present for Nikolka(a-lavigne.blog.cz)

27. prosince 2012 v 1:13 | leyla
Tak jak jsem slíbila. Mám tu takovej menší opožděnej dárek pro svou velmi dobrou kamarádku Nikolku. Jsou to tři blendy, které jsou pouze pro blog. a-lavigne.blog.cz. Takže bych byla nerada, kdybych je viděla na jiných blogách. Doufám, že se Nikolce budou líbit a bude s nimi spokojená =)

blend ~ Hilary Duff

26. prosince 2012 v 22:50 | leyla
Tak jsem udělala další blend =) Tentokrát s Hilary Duff a jejím malým synkem. Jelikož jsem našla jejich opravdu hodně roztomilé fotky! =)
Možná se Vám může zdát, ž dělám blendy stále ve stejném stylu...a ano, máte pravdu. Tenhle styl mi totiž vyhovuje absolutně nejvíc. Je jednoduchý a v jednoduchosti je přeci krása, ale tím v žádném přípaě nechci říct, že mé práce jsou nějaké extra světoborné. Ale snažím se no =)

blend ~ Cheryl Cole

26. prosince 2012 v 21:20 | leyla
Protože v TV nic nedávaj, tak jsem rozhodla, že udělám ještě nějakou grafiku =) Docela mě zaujaly tyhle fotky Cheryl Cole, tak jsem z nich udělala blend. Doufám, že se líbí =)

Avatars with Beyonce | Animation with Mariah Carey

26. prosince 2012 v 14:33 | leyla
Tak jsem vytvořila nějakou tu grafiku, tak snad se Vám bude líbit. Jako první je tu pár avatarů s Beyonce. Jsou uplně obyčejné, ale tak snad se budou líbit. A druhá věc jsou animace s Mariah Carey =) Vánoční...a ty jsou podle mě krásný! =)
 
 

Reklama